جوسازی ایران‌ستیزان علیه خردگان

پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

ایران‌ستیزان و تجزیه طلبان با ساختن کامنت‌های جعلی از طرف برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام و همچنین ساختن شایعات دروغین علیه پایگاه خِرَدگان به دنبال تخریب ما هستند.

این بار پای استادان گرامی دانشگاه تهران را هم وسط کشیده‌اند و شروع به جوسازی علیه استادان گرامی دانشگاه تهران هم کرده‌اند.

ادامه را بخوانید:

پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

افراطی ها را بهتر بشناسیم

آیا کانال «حقیقت باستان» از تجزیه طلبان حمایت می کند؟

چندی از کانال های ایران دوست، به زوزه کشیدن هوادارنماهای تراکتورسازی هنگام قرائت قرآن و زیارت عاشورا انتقاد کردند

کانال خردگان هم به سر دادن شعارهای شنیع این هوادارنماها اعتراض کرد.

اما کانال حقیقت باستان در قبال آن عمل شنیع هوادارنماها سکوت کرد و به جای آن به کانال های ایران دوست از جمله خِرَدگان توهین کرد و تهمت زد.

ادامه را بخوانید:

افراطی ها را بهتر بشناسیم

یا بی کارند یا کارشان تخریب کردن ماست...

سخنان مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خردگان) درباره رفتار برخی از کانال ها در تلگرام و برگه ها در اینستاگرام که علیه پایگاه خِرَدگان جوسازی می کنند.

این سخنان را گوش دهید:

یا بی کارند یا کارشان تخریب کردن ماست

 

نقد خِرَدگان بدون مطالعه مطالب آن!!

آیا کسانی که بدون مطالعه مطالب خردگان، به آنها واکنش نشان می‌دهند قصد نقد دارند یا تخریب؟!

پایگاه خردگان همواره برای نقد مخاطبان احترام ویژه‌ای قائل بوده است و این موضوع در نظرات مخاطبان و پاسخ هایی که به آنها داده می شود قابل مشاهده است.

اما چند وقتی است که عناصر ایرانستیز علیه خِرَدگان جوسازی می‌کنند.

این جوسازی‌ها هنوز هم ادامه دارد (به ویژه در تلگرام) و گرچه گاهی نام نقد را بر روی آن می‌گذارند اما مشخص است که صرفا قصد تخریب دارند چرا که اصلا مطالب را نخوانده‌اند و صرفا واکنش احساسی نشان داده‌اند. کسانی می‌توانند نقد کنند که حداقل یک بار نوشته‌ای که نقد می‌کنند را خوانده باشند!

ادامه را بخوانید:

نقد خردگان بدون مطالعه مطالب آن!!

گلایه ای از دوستانمان در تارنمای پارسیان دژ

بهانه به دست ایران ستیزان ندهید

با توجه به گسترش مطالب بدون سند و مدرک تاریخی بر آن شدیم تا با چند تن از دوستان، تارنمایی با کیفیت بهتر احداث کنیم و فعالیت خود را از حالت وبلاگ مانند خارج کنیم. تا هم کار فرهنگی خود را تقویت کنیم و هم مقابله ای با این شرایط نابسامان داشته باشیم. سرانجام تارنمای خِرَدگان (kheradgan.ir) کار خود را آغاز کرد.

از دوستانی که از آنها شناخت داشتم، خواستم که در گذاشتن مطالب احتیاط داشته باشند و نحوه استناد به مطالب گوناگون از جمله مطالب بنده به صورت کامل رعایت شود.

ادامه را بخوانید:

گلایه ای از دوستانمان در تارنمای پارسیان دژ

پاسخ به واکنش سایت استوا به خردگان

سایت استوا در مطلبی با عنوان «نقدی بر نقدهای سایت خردگان » به پایگاه خردگان واکنش نشان داده است.

گویا مطلب «استادان تحریف » پایگاه خردگان، گردانندگان سایت استوا را به تکاپو انداخته است چرا که در آن مطلب به نوشته‌های رضا مرادی غیاث آبادی و ناصر پورپیرار پاسخ مستند داده شده و سایت استوا از مطالب پورپیرار و غیاث آبادی استفاده کرده است.

حتی در یک مطلب دروغین با عنوان «قسمتی کوچک از جنایات کوروش هخامنشی»، دست اندرکاران سایت استوا، مطالب تحریفی رضا مرادی غیاث آبادی را کپی کرده بودند که متأسفانه همه آنها دارای ادعای‌های دروغین می‌باشد و منابع آشکارا تحریف شده‌اند.

ادامه را بخوانید:

پاسخ به واکنش سایت استوا به خردگان

جوسازی ایران‌ستیزان علیه خِرَدگان


چند وقتی است که پایگاه خِرَدگان به مقابله با تحریف و دروغ‌های ایران‌ستیزان علیه فرهنگ و تاریخ ایران زمین می‌پردازد... خوشبختانه این اقدام ما با استقبال مخاطبان روبرو شده است و البته هم میهنان زیادی مارا در بیشتر دیده شدن این نوشتارها یاری کرده‌اند و همواره به ما لطف داشتند.

اخیرا برخی در شبکه‌های مجازی که آشکارا رویکرد ضد ایرانی دارند و آشکارا خود را غیر ایرانی می نامند جوسازی‌هایی علیه خردگان انجام می‌دهند.

برای مثال آنها یکی از تصاویر خِرَدگان که درباره اقدامات پدافندی کوروش بزرگ است را «جعل باستانگرایان» نامیدند و مدعی شده‌اند که در آن بخش کوروش‌نامه که تصویر خِرَدگان به آن استناد کرده است، چیز دیگری آمده است!!!!

در واقع بخشی که ما در تصویر مورد بحث درباره اقدامات پدافندی کوروش آورده ایم، مربوط به دفتر ۷، بخش ۵، بند ۷۸ می باشد اما ایران ستیزان بخشی را از دفتر ۷، بخش ۵، بندهای ۲۶ تا ۳۱ کوروش‌نامه، آن هم ترجمه پر از اشکال رضا مشایخی گزینش کرده‌اند و حتی نام مترجم را هم نیاورده‌اند!!! عجیب و جالب آنکه به ما اتهام می‌زنند!!! به راستی چه کسی در اینجا جعل و تحریف کرده است؟

ادامه را بخوانید:

جوسازی ایران‌ستیزان علیه خِرَدگان

جوسازی دیگر کوروش‌ستیزان علیه خِرَدگان

باز هم شاهد آن هستیم که با سانسور منابع قصد دارند خردگان را تخریب کنند!! جالب آنکه بخش منابع را حذف کرده‌اند و سپس تهمت‌های ناروا زده اند!!! این خود نشان می‌دهد که چقدر اقدام آنها شنیع و شرم آور است.

ادامه را بخوانید:

جوسازی دیگر کوروش‌ستیزان علیه خِرَدگان

دروغ پردازی و اظهارات شنیع دزد فضای مجازی

چندی پیش پیجی در اینستاگرام با نام «ایران باستان» که بسیاری از مطالب تارنمای خِرَدگان را بدون ذکر منبع کپی می‌کرد مورد توجه ما قرار گرفت و به ایشان واکنش دادیم اما در زشت ترین حالت ممکن ما را بلاک کرد و به کپی کردن ادامه داد. از جمله در یکی از مطالب اینستاگرام خود مطالب کاملا نادرست را نوشتند و البته از شخصی که مدت‌هاست سرقت علمی می‌کند بیشتر از این هم انتظار نمی‌رود.

ادامه را بخوانید:

دروغ پردازی و اظهارات شنیع دزد فضای مجازی

/ 0 نظر / 58 بازدید