سومین همایش یادبود استوانه کورش

سومین همایش یادبود استوانه کورش، در روز هفتم آبان ۱۳۹۲، توسط انجمن علمی دانشجویان تاریخ دانشگاه تهران در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد. این همایش با استقبال قابل توجه دانشجویان و علاقه مندان همراه بود و اساتید برجسته تاریخ و باستان شناسی به سخنرانی پرداختند.

 ادامه را بخوانید:

نگاره هایی از نمونک (ماکت) آرامگاه کورش

 ادامه را بخوانید:

گزارش تصویری

 ادامه را بخوانید:

گزارشی از رویداد ها و سخنرانی ها

/ 9 نظر / 75 بازدید
دانشجوی تاریخ

تصاویر عالی بودد ، عزت زیاد

حسین گود

درود بر شمایی که از خویشکاری ایرانیان آگاهید و درود بر شمایی که کاستی ها را جبران می کنید و کاری را که باید نهادهای بزرگ فرهنگی انجام دهند به سختی به دوش کشیده و سودای ادای دین به پدر ایران زمین، کوروش بزرگ را در سر دارید.

ج.م

سلام. عالی. مرسی از اطلاع رسانی.

آرما(دخترخانومه)

من در اولین همایش از این مجموعه همایش ها شرکت داشتم.... یاد باد از روی "پدر" شرمسارم

لیندا

از اطلاع رسانیتون سباس[گل]

شاهین جعفری

مجید جان هم خوشحال شدم هم ناراحت چرا که ما ملت بودیم با این پیشینه حالا گروه های قومی ما برای اینکه هویت قومی اشان را حفظ کنند دست به دامن آموزه های مللی شدند که در زمان کوروش فرهنگ نداشتند. افسوس که آن بودیم این شدیم[ناراحت]

saeed

درود اپ نمی کنی ؟

یه دختر آریایی

درود بر شما.وبلاگتون رو واقعا دوس داشتم.لینک شدید.به منم سر بزنید و اگه دوست داشتید من رو باعنوان"چند روز مهمون خدا"لینک کنید.

saeed

جشن سده 10 بهمن ماه خجسته باد سده جشن كشف آتش به دست هوشنگ شاه پيشدادي است كه بنا به روايت شاهنامه فردوسي موجب مهار آتش شده و تاثير بسزايي در زندگي نسل‌هاي بعد گذاشته است. جشن سده رابا آتش افروزي و برنامه‌هاي شاد گرامی میداریم.